Loading...

DreadAla

Pomysł stworzenia strony internetowej chodził za mną od lat. Zawsze jednak zostawiałam go „na potem”. Wreszcie jednak przyszedł ten czas kiedy żadna wymówka już nie działa więc postanowiłam „wziąć byka za rogi” i małymi krokami zrealizować plan. Liczę, że ostatecznie strona będzie bogatym źródłem informacji dla każdego zainteresowanego tematem.

Robię dready od przeszło 20 lat. Wielu rzeczy nauczyłam się na sobie, ponieważ od 14 roku życia sama noszę dready. Przez wiele lat pracowałam na różnych rodzajach włosów i poprawiałam dready w różnym stanie. Za najlepszą technikę uważam szydełkowanie, ponieważ umożliwia realizację każdej, najdziwniejszej fryzury i pracę z bardzo krótkimi włosami. Robiłam również dready tzw. na wełnę i ręcznie. Specjalizuję się w bardzo cienkich dreadach, które dają ciekawy efekt co nie oznacza, że tłuste baty są moją słabą stroną. Wręcz przeciwnie, kilkanascie lat temu z zaprzyjaźnioną grupą rastamanów zorganizowaliśmy lokalny konkurs hodowli najgrubszego dreada.

Robię także warkoczyki oraz dready syntetyczne na zamówienie.

Oferuję własnoręcznie zrobione czapki dla dreadziarzy oraz masę koralików.

Najczęściej jestem dostępna w Szwajcarii i od czasu do czasu w Polsce. Jeżeli szukasz dreadmakera skontaktuj się ze mną.