Loading...

___dreadAla__
_Professional Dreadlocks__

Home

Kilka słów o dreadach

Dready to specyficzny rodzaj fryzury. Laik mógłby stwierdzić, że to regulowane kołtuny. I może miałby rację gdyby nie to, że dready to już nie włosy, to inna perspektywa na życie.
Wiele osób nie wyobraża sobie jak można żyć nie czesząc się codziennie, posiadać tą samą lub podobną fryzurę przez wiele lat. Posiadacz dreadów natomiast nie wyobraża sobie życia bez nich. Każdy zdredowany odlicza miesiące i centymetry marząc i czekając na wzrost batów.
To jak wyglądają dready zależy od osoby, która je nosi, rodzaju włosów, metody skręcenia. Każdy ma własną koncepcję na swój image, a dready zawsze są unikatowe. Cienkie czy grube, długie czy krótkie, ozdabiane, plecione, rozpuszczone - zawsze robią wrażenie. Fryzura ta daje możliwość wyrażenia siebie w prawie nieograniczony sposób, pozwala na wprowadzanie wielu modyfikacji, elementów, wygląda efektownie. Możesz mieć dready na całej głowie, możesz zostawić sobie grzywkę jeśli tak ci się podoba. Możesz też nosić irokeza z dreadów, tzw. crusta czyli dready jedynie z tyłu głowy. Dready naturalne można łączyć z syntetycznymi, warkoczykami i innymi kombinacjami, dodawać koraliki, wstążki itd. – ogranicza cię tylko wyobraźnia.
Od wielu lat zajmuję się robieniem dreadów. Chciałabym aby ta strona nie była jedynie moim portfolio ale aby służyła wszystkim zainteresowanym w rozwianiu ich wątpliwości i rozwiązaniu problemów związanych z dreadami. Jeżeli nie znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania nie krępuj się aby do mnie napisać.

DreadAla - Professional Dreadlocks

News

Najczęściej jestem dostępna w Szwajcarii i od czasu do czasu w Polsce.
Jak masz jakiś ciekawy projekt, pisz!

DreadAla
Professional Dreadlocks
Dreadlocks
DreadAla - Professional Dreadlocks