DREADY NA STAŁE

Dready robię szydełkiem lub ręcznie.
Jestem w stanie zrobić dready z włosów o długości około 6 – 8 cm, w zależności od tego czy chcesz je przedłużać włosami syntetycznymi. Ze względu na długoletnie doświadczenie potrafię dobrać odpowiednią grubość dreadów do predyspozycji i wymagań klienta – ty decydujesz, ja doradzam.
Dready przeze mnie zrobione są trwałe, nie rozpadają się po myciu.

PRZEDŁUŻANIE

Przedłużam dready włosami naturalnymi lub syntetycznymi. Moim głównym atutem jest to, że nie przygotowuję dreadów do doczepienia w domu tylko robię je w trakcie kręcenia dobierając odpowiednią ilość włosów. Dzięki temu dready doczepione są tej samej grubości co twoje naturalne, a miejsce łączenia jest niewidoczne. Łączę tylko i wyłącznie za pomocą włosów, nic nie przyszywam – wszystkie zabiegi staram się przeprowadzać jak najbardziej naturalnie dzięki czemu są one trwalsze i ładnie wyglądają. Potrafię także doczepiać dread do dreada jeżeli chcesz doczepić sobie swoje stare dready lub czyjeś.

Potrafię perfekcyjnie wybrać odpowiedni kolor włosów. Gwarantuję najwyższą jakość włosów.

ODROSTY, POPRAWKI, NAPRAWY, KOŃCÓWKI

Serwis dreadów to podstawa pięknych, zadbanych dreadów. Ze względu na doświadczenie możesz oddać się bez żadnego stresu w moje ręce. Jestem profesjonalistką. Żaden bałagan w dreadach nie jest mi obcy, potrafię nawet najbardziej zarośnięte dready wyprowadzić na prostą. Jeżeli uważasz, że z twoimi dreadami nie da się już nic zrobić i nadają się tylko do ścięcia skontaktuj się ze mną.

Jeżeli twoją zmorą są przetarcia (odpadające dready), nierówności, wystające pętelki lub spłaszczone dready oddaj się w moje ręce.

Poszukujesz kogoś kto raz na jakiś czas dokręci ci odrosty, poprawi dready na całej długości, wciągnie odstające włoski lub zakończy końcówki? Pisz lub dzwoń.

ZAGĘSZCZANIE

Zagęszczam za pomocą włosów syntetycznych bądź naturalnych w technice doczepiania do podstawy twojego własnego dreada lub poprzez dorabianie nowych dreadów przy głowie.

ŁĄCZENIE

Wykonuję za pomocą szydełka, jeżeli jest potrzeba uzupełniam włosami syntetycznymi lub naturalnymi.

PODCIĘCIA, FRYZURY

Jeżeli chciałbyś podciąć swoje dready, zmienić fryzurę lub masz inny ciekawy pomysł skontaktuj się ze mną, a wspólnie ustalimy co jest możliwe. Dready przy podcinaniu zachowują się inaczej niż normalne włosy co warto wiedzieć przed tym zabiegiem.

ROZCZESYWANIE

Oferuję także pomoc przy rozczesywaniu dreadów jeżeli zdecydujesz się powrócić do normalnych włosów.

DREADY TYMCZASOWE

To ciekawa alternatywa dla niezdecydowanych lub chcących zmienić coś w swoim wyglądzie tylko na jakiś czas. Początkowo popularne wśród subkultury cyberpunk, obecnie coraz chętniej decydują się na nie osoby nie związane z tą subkulturą. Dready syntetyczne, tymczasowe zakłada się na zwykłe włosy bez ich kołtunienia i niszczenia. Gdy włosy takie znudzą się wystarczy je ściągnąć. Dready tymczasowe można kupić gotowe w sklepach oferujących m.in. włosy syntetyczne – są one w specyficzny sposób skręcone, lub zamówić dobierając indywidualnie kolor.

Dready takie wykonuję szydełkiem, taką samą techniką jak przy skręcaniu z naturalnych włosów. Mogą być one pojedyncze zakładane na poszczególne pasma włosów, jednak coraz popularniejsze stają się tzw. podwójne, posiadające dwa końce. Po ich założeniu ma się więc dwa razy więcej dreadów. Dzięki możliwości kombinacji powstają nieograniczone możliwości w doborze grubości, długości, koloru i wprowadzania innych elementów.

WARKOCZYKI

Moją specjalnością są dready jednak dzięki zdobytej wprawie mogłam rozszerzyć swoją ofertę także o warkoczyki. Jeżeli chciałbyś mieć warkoczyki w stylu afrykańskim wystarczy mieć jedynie 7 cm włosy. Warkoczyki wykonuję poprzez splatanie naturalnych włosów z syntetycznymi. Kolor noszonych warkoczy zależy jedynie od twojej inwencji twórczej. Polecam mieszanie kolorów, najlepszy efekt daje dobranie włosów syntetycznych o własnym kolorze z innym, kontrastującym, stonowanym lub całkowicie krzykliwym. Sztuczne włosy są produkowane we wszystkich kolorach, od białego, poprzez różne odcienie blondu, brązu, aż po czerń. Dostępne są także nienaturalne kolory takie jak róż, czerwień, zieleń i wiele innych. Można mieszać nawet 5 kolorów w jednym warkoczyku. Dzięki dobraniu różnych odcieni fryzura sprawia wrażenie bardziej przestrzennej.

Wykonane przeze mnie warkoczyki nie zsuwają się. Do ich zakładania nie używam żadnych środków chemicznych. Fryzura ładnie wygląda do trzech miesięcy od zrobienia – niestety mniej więcej po tym okresie z powodu wzrostu włosów, należy warkoczyki zdjąć lub na nowo założyć całe. Można także zapleść jedynie te znajdujące się w najbardziej widocznych miejscach (tuż przy twarzy).

W zależności od upodobań i pomysłu warkoczyki można zapleść od krótkich , poprzez długość do ramion, łokci, aż do pasa. Można także, niezależnie od rodzaju włosów, dobrać wymarzoną ich grubość. Warkoczyki zakłada się w zależności od ich długości i ilości od 5 do nawet 15 godzin (przy bardzo długich i gęstych włosach, gdzie ilość warkoczyków przekracza 200 sztuk).

CENA

Cena za zrobienie dreadów na całej głowie zależna jest od długości i gęstości twoich własnych włosów, a także tego czy chcesz mieć dready grube czy cienkie – adekwatnie od ilości pracy, ustalana indywidualnie.

W przypadku przedłużania dreadów cena jest proporcjonalnie większa w zależności od tego jak długie dready chcesz mieć oraz tego jakimi włosami chcesz je przedłużać.

Podobnie sprawa się ma z wszelkimi poprawkami – czasem wystarczy jedynie kosmetyka, czasem spędzam nad jedną głową tyle czasu jakbym robiła dready od podstaw.

Dokręcanie odrostów zależne od ich długości, skomplikowania i włożonej pracy.

Rozczesywanie: koszt indywidualny zależny od długości i grubości dreadów, stopnia ich zbicia.

Za pomoc przy wykonaniu projektów indywidualnych w zależności od pomysłu – im ciekawszy tym cena niższa.

Cena za założenie dreadów tymczasowych ustalana indywidualnie, przy zamówieniu dreadów wykonanych przeze mnie zakładanie w cenie ich wykonania.

Cena za wykonanie warkoczyków ustalana indywidualnie, zależna od ilości oraz długości zaplecionych warkoczy.